Przejdź do treści

Prowadził Program Z Najsztubem – krzyżówka


  Prowadził Program Z Najsztubem

  ŻAKOWSKI

  Prowadził Program Z Najsztubem – liczba liter


  Pytanie „Prowadził Program Z Najsztubem” posiada 1 odpowiedź.

  Pytanie z krzyżówki Odpowiedź
  Prowadził Program Z Najsztubem na 8 liter ŻAKOWSKI

  Prowadził Program Z Najsztubem – pierwsza litera


  Pytanie „Prowadził Program Z Najsztubem” posiada 1 odpowiedź.

  Pytanie z krzyżówki Odpowiedź
  Prowadził Program Z Najsztubem na Ż ŻAKOWSKI

  Jacek Wojciech Żakowski – Dziennikarz i Publicysta

  Wczesne Lata i Edukacja

  Jacek Wojciech Żakowski urodził się 17 sierpnia 1957 roku w Warszawie. W 1981 roku ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, po czym odbył obowiązkową służbę wojskową w Szkole Podchorążych Rezerwy Wojsk Łączności w Zegrzu.

  Kariera Dziennikarska

  Swoją karierę dziennikarską rozpoczął w tygodniku „Na Przełaj” (1980–1981), a następnie pracował w Biurze Informacji Prasowej NSZZ „Solidarność” (1981–1983). Był również rzecznikiem prasowym Obywatelskiego Klubu Parlamentarnego (1989–1991) oraz prezesem Polskiej Agencji Informacyjnej (1991–1992). Od 1993 roku jest publicystą „Gazety Wyborczej” i komentatorem tygodnika „Polityka”.

  Działalność Telewizyjna i Radiowa

  Jacek Żakowski był gospodarzem wielu programów publicystycznych, m.in., „Tok Szok” (z Piotrem Najsztubem), „Rozmowy podsłuchiwane” (w RMF FM z Piotrem Najsztubem), „Summa zdarzeń według Jacka Żakowskiego” (w TVP1) czy „Tydzień Jacka Żakowskiego” (w TVP Info). Prowadził także programy takie jak „Gość Radia Zet” w Radiu Zet czy „Poranek TOK FM” w Tok FM.

  Życie Prywatne

  Jacek Żakowski był dwukrotnie żonaty. Z pierwszego małżeństwa ma syna Macieja (ur. 1983) i córkę Martę (ur. 1986). Z drugiego małżeństwa ma syna Stefana (ur. 2007).

  Programy Telewizyjne i Radiowe

  Jacek Żakowski był twarzą wielu programów, w tym „Kawa czy herbata?” w TVP1, „Rozmowy podsłuchiwane” w RMF FM (z Piotrem Najsztubem), „Poranek TOK FM” w Tok FM, czy „REdAKCJA” w Superstacji.

  Prowadził Program Z Najsztubem to nie jedyne hasło w naszej bazie!

  Sprawdź także: