Przejdź do treści

„… Masters”, Program – krzyżówka


  „… Masters”, Program

  LEGO

  „… Masters”, Program – liczba liter


  Pytanie „”… Masters”, Program” posiada 1 odpowiedź.

  Pytanie z krzyżówki Odpowiedź
  „… Masters”, Program na 4 litery LEGO

  „… Masters”, Program – pierwsza litera


  Pytanie „”… Masters”, Program” posiada 1 odpowiedź.

  Pytanie z krzyżówki Odpowiedź
  „… Masters”, Program na L LEGO

  Formuła Programu

  Kreatywność z Klockami Lego

  LEGO Masters to polski reality show oparty na brytyjskim formacie, emitowany na antenie TVN od 2020 roku. Prowadzącym programu jest Marcin Prokop, a unikalność tego przedsięwzięcia polega na współpracy z Lego, które jest partnerem i sponsorem audycji. W programie rywalizują pary uczestników, konstruując różnorodne i imponujące konstrukcje z klocków Lego. Na koniec każdego odcinka jedna z par odpada z konkurencji, a do finału przechodzi trzy najlepsze pary.

  Struktura i Nagrody

  Od Złotego Klocka do Legolandu

  W pierwszym odcinku pierwszej edycji drużyny walczyły o tzw. „złoty klocek”, nadający pewne przywileje w kolejnym odcinku. Choć od drugiej edycji złoty klocek nie pojawiał się, emocje i wyzwania pozostały. Nagrodą dla zwycięzców są m.in. 100 000 złotych, zestawy klocków Lego oraz wycieczka do Legolandu.

  Historia i Zwycięzcy

  Kto Zdobył Tytuł Mistrza Lego?

  Program ma na swoim koncie kilka sezonów, z różnymi parami uczestników rywalizujących o tytuł LEGO Master. W pierwszej edycji zwyciężyli Rafał Zub i Jakub Pleśniarski, w drugiej Ryszard Bosiak i Łukasz Górecki, a w trzeciej Daniel Voiuiev-Larin i Kasia Świętach. W czwartej edycji wyniki są jeszcze w trakcie rozstrzygania.

  Emisja i Oglądalność

  Popularność w Telewizji

  LEGO Masters zdobył uznanie widzów, ciesząc się dobrą oglądalnością. Emisja kolejnych sezonów odbywa się o różnych porach roku, zapewniając kibicom klocków Lego regularną dawkę kreatywnych zmagań uczestników.

  Podsumowanie: Twórz, Rywalizuj, Zbuduj!

  LEGO Masters to nie tylko telewizyjny show, ale także kreatywna podróż w świat klocków Lego, gdzie pasja, wyobraźnia i umiejętność budowania są kluczowe. Program nie tylko dostarcza rozrywki, ale także inspiruje do własnych klockowych projektów.

  „… Masters”, Program to nie jedyne hasło w naszej bazie!

  Sprawdź także: