Przejdź do treści

Popularny Antywirus – krzyżówka


  Popularny Antywirus

  AVAST

  Popularny Antywirus – liczba liter


  Pytanie „Popularny Antywirus” posiada 2 odpowiedzi.

  Pytanie z krzyżówki Odpowiedź
  Popularny Antywirus na 5 liter AVAST
  Popularny Antywirus na 6 liter NORTON

  Popularny Antywirus – pierwsza litera


  Pytanie „Popularny Antywirus” posiada 2 odpowiedzi.

  Pytanie z krzyżówki Odpowiedź
  Popularny Antywirus na A AVAST
  Popularny Antywirus na N NORTON

  Avast Antivirus: Bezpieczeństwo i Skuteczność

  Avast Antivirus, stworzony przez czeską firmę Avast Software, to renomowany program antywirusowy obecny na rynku od 1991 roku. Pierwsza wersja tego oprogramowania pojawiła się już w 1988 roku, a dziś cieszy się popularnością w 186 krajach, oferując wsparcie w 43 językach. Dostępny jest w czterech różnych wersjach: Free Antivirus, Pro Antivirus, Internet Security oraz Premier.

  Cechy Antywirusowego Rdzenia

  Rdzeń programu Avast wyróżnia się wysoką skutecznością wykrywania wirusów, efektywnym zwalczaniem koni trojańskich i robaków, jednocześnie minimalizując wpływ na ogólną wydajność systemu operacyjnego. Posiada certyfikat ICSA, choć pewną wadą są sporadyczne fałszywe alarmy, zgodnie z raportami AV-Comparatives.org.

  Heurystyka, Aktualizacje i Skanowanie

  Od wersji 4, Avast wprowadził heurystyczną analizę poczty, umożliwiającą wykrywanie nowych, nieznanych wirusów. System automatycznych aktualizacji sprawia, że program samodzielnie monitoruje dostępność i pobiera aktualizacje, co skraca czas operacji do minimum. Program skutecznie skanuje pamięć operacyjną, dyski, a także monitoruje aktywność w przeglądarkach, komunikatorach i programach P2P.

  Kwarantanna i Piaskownica

  Avast Antivirus oferuje kwarantannę, specjalny katalog do przechowywania zainfekowanych plików, zapewniając kontrolowaną izolację zainfekowanych danych. Dodatkowo, funkcja piaskownicy pozwala na izolowane uruchamianie aplikacji z niezaufanych źródeł, zapobiegając potencjalnym zagrożeniom.

  Interfejs Użytkownika i Licencjonowanie

  Interfejs użytkownika jest dostępny po uruchomieniu skanowania „na żądanie,” umożliwiając łatwe określenie parametrów i funkcji. Avast integruje się z powłoką systemową, zapewniając dostęp do istotnych funkcji z poziomu menu kontekstowego. Oprogramowanie dostępne jest w wersji Free Antivirus do niekomercyjnego użytku, a rejestracja umożliwia legalne i zgodne z umową korzystanie z programu.

  Popularny Antywirus to nie jedyne hasło w naszej bazie!

  Sprawdź także: